درباره ما

گروه صنعتی آکاژو ، فعالیت خود را از سال 1380 با تمرکز بر تولید محصولات اداری آغاز کرده و  با بهره گیری از ماشین آلات مدرن،  مدیران و پرسنل متخصص و کار آمد صنعت مبلمان،  به تولید مبلمان اداری  با  شعار " محیط کار ایده آل "  اقدام نموده است.

کارخانه آکاژو، در فضایی به وسعت پانزده هزار مترمربع واقع درشهرک صنعتی پیام ماهدشت، با بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری و دانش روز دنیا در زمینه طراحی و ساخت مبلمان اداری فعالیت می نماید.

شرکت آکاژو، عضو انحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران و عضو کارگروه مبلمان اداری است که جایگاه ممتاز خود را در پرتو تحقیق، تجربه، کیفیت و خدمات بدست آورده است. نوآوری در طراحی و طراحی به صورت اختصاصی برای محیط های مختلف و رعایت محصول ارگونومی به عنوان اساس حرکت پیشروانه و مستمر آکاژو، همیشه مد نظر بوده است. در این راستا، توجه به نیاز و خواست مشتریان، هدف اصلی آکاژو می باشد. آکاژو تولید محصولات ممتاز را با به کارگیری مواد اولیه اداری استانداردهای جهانی، کنترل های دقیق کیفی در ایستگاه های تولیدی و سیستم تولید با دانش روز، همراه با نگرش حفظ محیط زیست، همواره خط مشی خویش قرار داده است.

آکاژو، در سال 1396 در راستای توسعه محصولات و خدمات خود، واحد طراحی و تولید مبلمان منزل را نیز راه اندازی نمود.  این شرکت همواره با درک نیازها و توقعات مشتریان سعی در افزایش رضایت در نحوه همکاری و عملکرد خود داشته و در این میان آنچه که همواره مورد توجه پرسنل شرکت قرار دارد، رعایت اصول مشتری مداری همراه با نوآوری و آموزش است.

 • آدرس:  تهران، ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، خیابان دانشور شرقی،

               شماره٢۶، واحد B4

 • تلفن:    5-88623021-021

  فکس:   89775462-021

  ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

                این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 • آدرس: ماهدشت، شهرک صنعتی سرداران، انتهای کوچه چهارم شمالی،

              کارخانه آکاژو

 •  تلفن:   5-37850464-026

  فکس:   43858646-021

  ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 88623025 021

فکس : 89775462 021

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به
شرکت آکاژو می باشد. 1398

آدرس: تهران، ملاصدرا، شیرازی شمالی، دانشور
شرقی، 
برج دانشور، واحد 4 بی